Ensest Pedofili

Dünya Bankası verilerine göre 15-44 yaş arası kadınların aile içi şiddete ve tecavüze maruz kalma riski kanser, trafik kazası, savaş ve sıtma riskinden daha yüksek

Defalarca kanser'e dair konularda yazmış ve kanser'e dikkat çekmeye çalışmıştım. Ancak az önceki satırları okuduğumda bu bilogda ensest konusunda mutlaka bir şeyler yazılmalı ve hatta yorumlanmalı diye düşündüm. Yani pek bi sevgili takipçilerim bi düşünsenize ensest yaşadığımız evrendeki en büyük sorunların resmen başıda geliyor. 
Edindiğim verilere göre; 
 
 • Hindistan'da hükümet tarafından 912 bin 500 çocuk ve ebeveynleriyle yapılan bir araştırmada 5 ile 18 yaş arasındaki çocukların yüzde 53'ünün cinsel tacize uğradığı saptanmış
 • ABD'de üç eyalette yapılan kurban araştırması, 12 yaşın altındaki tecavüz kurbanlarının yüzde 46'sının tecavüzcüsüyle aile ilişkisi olduğunu, yüzde 20'sinin babaları tarafından tecavüze uğradığını ortaya çıkarmış.  
 • Yeni Zelanda Tecavüz Krizi Auckland Raporu'na göre çocuklukta yaşanan cinsel taciz davalarının yüzde 43'ünde tecavüzcü aile üyelerinden biri. Malezya'da her yıl 300 ensest davası bildiriliyor.  
Tüm bu veriler, bu büyük azabın nasıl da gözler önünde yaşandığını ama sessizliğin yeryüzünü bi o kadar da acımasızca kapladığını gösteriyor. Sadece sessizlik de değil üstelik bi o kadar da korku..!

Ürküyorum... Tüylerim dikenli teller gibi tenime batıyor. Canım acıyor ulan. Daha kendisini korumaktan aciz bebeler, bizzat kendisini korumak zorunda olan yetişkinler tarafından istismara uğruyor. 

2 yorum:

 1. yuh bunlar nasıl istatistikler böyle ya!!

  YanıtlaSil
 2. insanın da bir hayvan olduğu gerçeğini kabullenirseniz dünyada gördüğünüz hiç bir pislik sizi şaşırtmaz. insan herşeyi yapar.

  çocuğunu taciz eden bir adamı öldürmek isteriz. öldürmenin tacizden daha ağır olduğunu da biliriz. öldürmek daha ağır olmasına rağmen durum itibariyle daha onurlu bir eylem olarak algılanıp ön plana çıkabilir.

  bu ve bu tarz düşünceler, milyarlarca insan aklında milyarlarca farklı varyasyonlarla bulunur. hangisini düzeltip hangisini eğiticeksin. geriye birtek çözüm kalıyor. herkesin kendini düzeltmesi. kendinizi düzeltin lan ! dünya daha güzel olur inanın.

  ya da herkesi öldürüceksin. dünya huzur bulcak. illuminati vuhuu .

  YanıtlaSil

yiosa siz de yazın...
hatta yazmazsanız küserim, ciddiyim !