PisPatria Ltd Şti İletişim


masalının sonunda kendisini bekleyen, babasız  3 çürük elmaya bağlılık yemini eden bir süper kahraman..."piclerin gücü adına; OHAAA" diyişleri biraz da bundan.


şöyle özetler masalını;


"annem tarafından yanlış hayata düşürülmüş olmalıyım ki; Bay Gürültü Makinesi ile tanıştım. doğru bi hayatın içine düşsem, en azından nefes alan bi babam olurdu. öyle ya, gerçek bi kızın; gerçek bi babası olmalıydı. ama olmadı. avuçlarımda üvey babalı bi masal vardı ve bana düşen rol ise; piclerin en kurusu olmaktı. pek de güzel oynadım ben o oyunu, haylaz kaderle restleştim durdum."

PisPatria; o bir süper kahraman dişisi..!

Kötü güçleri yok etmek için Patria ülkesine giden ve yeryüzündeki diğer çocuk ve anneleri koruma görevini kızına bırakan “baba”sı bir daha hiç geri dönmedi.

PisPatria, kayıp babalar ülkesinin duvarlarını aşmak için, kağıttan uçak yaptı; bulut geldi… kağıttan gemi yaptı; dalga… sonra kağıtları yazmak için kullanmayı denedi. o hala yazıyor, çocuklar hala dayak yiyor, istismar ediliyor ve Patria'ya giden babalarsa asla dönmüyordu…

2009 yılında Seni Gidi Pickurusu şımarıklığıyla başlayan blog serüveni; 2010 yılında, bilogunun haylaz bir takım kişiler tarafından silinmesiyle son buldu. 


Fekat Patria kişisi, ertelenemez görevi için, Eylül 2011'de Bir Lunapark Temizlikçisinin Serüvenlerini aktardığı bu biloga başladı ve o günden itibaren Dünya denilen Lunparkta full mesai temizlik yapma telaşında... 
işte olayı budur. saçma saçma yerlerde "aman da çocuklarınızı incitmeyin" diyen o saftirik sarışınının bizzat kendisidir anlayacağınız. uludağ sözlükte  ve içinde bulunduğunuz lunaparkta saçmalar.

Sorun ona, kurcalayın, istediğiniz saçmalamaksa buyrun saçmalayın, yiosa siz de yazın :P

13 yorum:

 1. Yaz Sen Patria, Yaz...
  Senin parmaklarından dökülenleri, duymak isteyip de duyuracak sesi bulamayan insanlar için yaz...

  YanıtlaSil
 2. saçmalamalarını seviyorum uleynnnnnn (kalp)

  YanıtlaSil
 3. Pickurusu olarak yazdığın zamanlardan beri takipçinim. Dram ağlatır hane insanı ama seni okurken ağlasam mı gülsem mi bilemiyorum walla. Hergün 10 yazı yazsan üşenmez okurum we yorum yaparım. Yaz walla Patrişkom!

  YanıtlaSil
 4. Keşfetmek için epey geç kaldığım Patria kişisi... Yazmalısın kanımca.

  YanıtlaSil
 5. Deli dolu Sözlerin, o Güzel gözlerin. Yakiyor yüregimi bitmek bilmez bu sevgin :D

  YanıtlaSil
 6. Reyiz'e selam.Dalgasına internette takılırken yazdıklarını okudum we çıkamadım ondan sonra buradan hacı. kız kardeşim benden daha fazla okuyor gibi duruyor walla ama ben bu alemde bir seni bilirim. O üç çürük elmanın biri bendim we sen en kral dostlarımın bile desteklemediği kadar destekledin beni. Ulaşma sen Patriana hep dünyada kal.

  YanıtlaSil
 7. Yeni yeni keşfettiğim Patria kişisi, yazmaya devam et hiç bırakma :)

  YanıtlaSil
 8. Ailecek beğenerek takip ediyoruz.

  YanıtlaSil
 9. Patria kişisi hep burada ol emi...

  YanıtlaSil
 10. Yazılarını çok çok beğenerek okuyorum. Yaşadıklarını ve düşüncelerini çok güzel anlatıyorsun. Üzüldüğünde beraber ağlayasım; mutlu olduğunda beraber halay çekesim geliyor :) Güzel yazılarının devamı dileğiyle..

  YanıtlaSil
 11. Olsun bir tıkla bir daha buradayım kiii!!

  YanıtlaSil
 12. sensiz bir blog dünyası düşünemiyorum. diyeceğim tek şey "aman ha! kendine dikkat!".

  başka şehirlerde benzer hayatları tepeliyor gibiyiz sanki ama ben bazen senin nefesini yaşadıklarımda hisseder gibi oluyorum. ve bu iyi bir bloggerdan da öte iyi bir yoldaş olabildiginin göstergesi ^.^

  YanıtlaSil
 13. Merhaba,


  Bloglar Mahallesi (http://bloglarmahallesi.com/index.html) projemiz kapsamında;

  Bloglar Listesi ve/ya Muhtarlık üyesi olduğunuz için, Bloglar Listesi ve Blog Katolog sayfalarınız hazırlandı.

  Bloglar Listesi Sayfanıza ulaşmak için:
  http://bloglarlistesi.blogspot.com

  Blog Katalog Sayfanızın linki :
  http://gundem.bloglarmahallesi.com/patria.html

  Lütfen bir göz atarak;
  a) değişiklik isteklerinizi
  b) kategorisinde düzeltme gerekliyse
  c) eğer başka ketegorilerde de olması gerekliyse bunların hangileri olduğunu
  d) http://katalog.bloglarmahallesi.com/blogkatalogindex.html sayfamızdaki mevcut kategorilerden/temalardan farklı bir kategoride olduğunuza inanıyorsanız lütfen bu kategori ve/ya tema adını bildirin açalım…

  Sayfa içeriğini, arzu ettiğiniz her zaman güncelleyebilir ve değiştirebilirsiniz.. Bu tarz istekleriniz için muhtar @ bloglarmahallesi.com adresine mail atmanız yeterlidir.

  Bizim Bloglar Mahallesi (BBM) sitesi, dolayısı ile BlogKatalog ve Bloglar Listesi henüz yapılanmasını tamamlamadı, hızla ilerliyor…Önerileriniz, yorumlarınız ile hepimizin daha rahat kullanabileceği ve okuyucunun daha fazla beğeneceği bir hale getirmek isteriz. Desteğinizle daha geniş çevrelere yayılmak isteriz…

  BBM olarak 1Ağustos 2012 tarihinde bir kampanya başlattık. Blogum SESlendi adlı bu kampanyamızın amacı değişik nedenlerden dolayı okuyamayanlar için sesli postlar hazırlamak. Detaylarına ve SESlenen bloglara/postlara Blogum SESlendi Kampanyası
  (http://etkinlikler.bloglarmahallesi.com/bbmkampanyalari.html) sayfamızdan ulaşabilirsiniz..

  Ayrıca:
  Bloglar Listesinde yer alan isimlerin bazıları, Blog Star Seçmelerinde önerilen blogların isimleri olduğundan ve listeye otomatik alındıklarından dolayı veya sehven listeye alınmış olduğundan şu soruyu da sormak gereği duyuyoruz:

  Bloglar Listesinden ve/ya Blog sayfalarından kaldırılma talebiniz var ise lütfen bildiriniz ki sayfa/larınızı kaldıralım, ama bizimle kalırsanız daha mutlu oluruz…

  Sayfa/larınızı olduğu şekliyle onaylıyorsanız, değişiklik istiyorsanız veya sayfa/larınızn tamamen kaldırılmasını istiyorsanız lütfen en kısa sürede muhtar @ bloglarmahallesi.com adresine bildirin.

  İlgi ve desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

  Bizim Bloglar Mahallesi..

  YanıtlaSil

yiosa siz de yazın...
hatta yazmazsanız küserim, ciddiyim !