10 Eylül 2011 Cumartesi

bi zamanlar bi pickurusu vardı

pek bi sevgili blogcum. döndüm diyesim geldi ama ben kendime yalan söylemeyi öğrendiğimden beri kimseye inanmıyorum ki, siz de bi zahmet bana inanmayın. ama dönebilirim de. dönüşümün bu adres üzerinden olmaması gerektiğini planlıyorum sadece.

uzun zamandır temas kuramadığım pek sevgili eniklerim ciciklerm, benim için çok özel bi insana yazmayacağıma dair söz vermiştim neredeyse 1 yıl önce. oysa sizler de çok iyi bilirsiniz ki yazan insan için elinden harflerini almakla eş değerdir damarından akan kanı almak. nitekim öyle oldu. aktı gitti kancığazlarım.napsındı bu piçcağız yazmasın mıydı, ölsün müydü? neyse helali hoş olsun.

yeniden yazmak ve yazmamak arasında derin kaygılarım var komşu kızı düriyeciklerim.

9 yorum:

 1. Sen nerdesin kaç zamandır ya meraktan çatladım valla. Arayı çok açma artık. :)

  YanıtlaSil
 2. pictim hiç oldum :D yoktum uzunca bi süre evet ama şimdi varım gibi. aramız açılmasın evet :)

  YanıtlaSil
 3. oh be buldum nihayet özledim gitme bidaha ahhh ahh aynı dertten muzdaribizzz :D off çipimmm ya aşk bizi niye hep yarım bırakıyor?

  YanıtlaSil
 4. Guzel sacmalamissin sacmalayan beynine kurban.. sacmaliklarinda basarilar.

  YanıtlaSil
 5. s@Mèt böyle bi hevesim kaçtı. yazamaz oldum, eskiden buralar ah n eğlenceliydi be :/

  YanıtlaSil
 6. Hiç birşey söylemeden çekip giden biri...

  YanıtlaSil
 7. sitem etme mew, geri dönüşümlü bir insanım bak :)

  YanıtlaSil
 8. pickuuuuuu yahu bunu bana neden yaptın sen deli insan. sensiz tadını alamıyordum buraların, evlendim ben biliyon mu yavrummmm. hemdeee 2 ay oldu, ne güzeldi hergün senin yazdıklarını okumak, bir haber vermeden gitmek yakışmadı sana hiç. ama iyi olduğunu düşünüyorum. öpüyorum kız yanacıklarından.

  YanıtlaSil
 9. oha kız hangi ara evlendin, en son aşka hayır pankartı ile köprüye çıkacaktın ahahhay alemsin ya. mutluluklar dilerim. ben iyiyim, süperden de süperim. mucuks len :D

  YanıtlaSil

yiosa siz de yazın...
hatta yazmazsanız küserim, ciddiyim !